nag_ofryzjerkowie

Jak wygląda wizyta u Nas ?

Postaramy się Wam to opowiedzieć.

Dziecko niepewnie wchodzi do Fryzjerkowa. Jednak już po chwili jest bardzo zaciekawione ponieważ widzi dużo zwierzątek, kolorowe ściany i mnóstwo zabawek. Chwilę później jest ciepło witane przez ciocie-fryzjerki, które pomalutku zaprzyjaźniają się z małym Klientem.
Pokazują mu wiele atrakcji. Malec może wybrać strzyźenie w samochodzie ? jeepie, specjalnym foteliku lub jak woli w bezpiecznych ramionach rodzica. Następnie wybiera pelerynkę.

Ma do wyboru np. w pieski, w kotki, różową i niebieską ? O wszystkim Dziecko może zadecydować samodzielnie lub z pomocą doradcy Mamy albo Taty.


Najczęściej tutaj pojawia się pierwszy problem, ponieważ pelerynka mimo że jest piękna i kolorowa to dziecko nie chce się zgodzić na to, aby mieć ją pod szyją.

To naturalne ? dla niego to nowe odczucie. Wtedy jest strzyżone w swoim ubranku.

Dlatego Drodzy Rodzice, prosimy o przynoszenie koszulki na zmian?!

Przed rozpoczęciem strzyżenia Dziecko wybiera bajkę jaką chce oglądać w telewizorku-lwie. Każdy Rodzic może przyjść z ulubioną bajką swojego Dziecka.
Wraz z rozpoczęciem bajki, zaczyna się strzyżenie. Na głowę Malca spada truskawkowy deszcz, lecą bańki mydlane. Ciocie-fryzjerki robią wszystko, aby tylko Dziecko nie bało się obcinania włosków. Zdarza się, że czasami nawet nie zauważa.

Warto mieć ze sobą aparat, żeby uwiecznić niezapomniane chwile często pierwszej wizyty u fryzjera.

Potem jest już tylko czas na pochwały i nagrody. Wizyta we Fryzjerkowie kończy się przejażdżką jeepem na Safari, otrzymaniem lizaka oraz medalu ? nalepki. W przypadku pierwszego strzyżenia Maluch otrzymuje certyfikat z pierwszymi ściętymi włosami.
Jest to także okazja dla Dziecka, aby namówi? Rodziców na mały lub większy prezencik. 

Oczywiście każde Dziecko może mieć gorszy dzień i nie chcieć się ostrzyc, wtedy namawiamy na wizytę za kilka dni. Z naszego doświadczenia wynika, że zmuszanie dziecka do ostrzyżenia na siłę nie przynosi oczekiwanych rezultatów.
Przede wszystkim, ma to miła wiztya połączona z fajną zabawą dla Waszego Dziecka!


Pozdrawiamy i czekamy na Wasze odwiedziny.

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji drogą telefoniczną.
Akceptujemy karty płatnicze.