Oferta

Już blisko rok prowadzimy FRYZJERKOWO,

czyli Salon Fryzjerski stworzony specjalnie

z myślą o najmłodszych.

 

We Fryzjerkowie to Dzieci są dla nas najważniejsze. Czeszemy je, obcinamy im włoski. Na specjalne okazje malujemy buźki i tworzymy orginalne i wyjątkowe fryzury.

 

Jest to miejsce, w którym każde Dziecko będzie się czuło swobodnie, a wykwalifikowany personel dba nie tylko o fryzurki, ale i o świetną zabawę!

 Salon fryzjerski dla Dzieci

Przede wszystkim strzyżenie, czesanie i modelowanie fryzur na każdą okazj?!

FRYZJERKOWO to coś więcej niż salon fyzjerski. Niesamowity wystrój wnętrza i pełno atrakcji w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą fryzjerską sprawiają, że jest to miejsce bajkowe. Twoja pociecha podczas strzyżenia może siedzieć np. w fotelu-samochodzie i oglądać bajki dla dzieci. Podczas gdy jedna ciocia - fryzjerka zajmuje się fryzurą, druga dba o zajęcie dla Twojego Dziecka!

FRYZJERKOWO to takie miejsce, w którym każde Dziecko zacznie postrzegać strzyżenie jako dobrą zabawę i przestanie się bać! Kaźdy mały Klient na zakończenie wizyty otrzymuje nagrodę!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Fryzjerkowa.

 oferta_sklepik

Sklepik Fryzjerkowo

W naszym salonie prowadzimy również mały sklepik. W ciągłej sprzedaży oferujemy zabawki, książeczki oraz oryginalne akcesoria kosmetyczne, które zachęcą Twojego malucha do kąpieli. Kosmetyki jakie oferujemy są stworzone specjalnie dla delikatnych, dziecięcych włosów i delikatnej wrażliwej skóry. Oferujemy bogaty wybór ręcznie robionej biżuterii, która zainteresuje każdą Mamę lub Tatę (z myślą o Mamie)

Sprawdź co znajdziesz ciekawego w sklepiku Fryzjerkowa

 

 

babylove05Imprezy okolicznościowe dla dzieci.

Przyjmujemy zaproszenia na organizowane przez Państwa imprezy, gdzie nasze szalone fryzury i kolorwe buźki podkreślają atmosferę zabawy. Ciocie - fryzjerki  zawsze są gotowe do zabawy z Dziećmi.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii, aby obejrzeć zdjęcia z imprez na których mieliśmy okazję gościć.

Przejdź do galerii zdjęć